9321 EMERALD GREEN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9321 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 5 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2317kg |
| Block | 9321 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 6 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3012kg |
| Block | 9321 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 7 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3012kg |
| Block | 9321 |
| Color | GREEN |
| Bundle | 8 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 296cm / 117inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2990kg |